Recenzii

Echivalente OEM

Alte piese cu codul original BOSCH 0 986 626 845 — de la alți producători.

Imagine pentru produsul „FILTRU AER"

FILTRU AER

Cod produs: 1 987 429 189 Cod alternativ: 0 986 626 845

Producător: BOSCH

59,15 RON 50,28 RON


Produse similare

Imagine pentru produsul „FILTRU AER"

FILTRU AER

Cod produs: C 17 137 X Cod alternativ: 0 986 AF2 600

Producător: MANN-FILTER

125,35 RON 106,55 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU AER SECUNDAR"

FILTRU AER SECUNDAR

Cod produs: CF 1600 Cod alternativ: 01.14.079

Producător: MANN-FILTER

227,02 RON 192,97 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU AER CABINA FRECIOUS PLUS"

FILTRU AER CABINA FRECIOUS PLUS

Cod produs: FP 8430 Cod alternativ: 0 986 628 508

Producător: MANN-FILTER

237,54 RON 201,91 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU ULEI"

FILTRU ULEI

Cod produs: HU 719/7 X Cod alternativ: 0 986 AF0 236

Producător: MANN-FILTER

29,61 RON 25,17 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU AER"

FILTRU AER

Cod produs: P781525 Cod alternativ: 1018024S01

Producător: DONALDSON

287,96 RON 244,77 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU COMBUSTIBIL"

FILTRU COMBUSTIBIL

Cod produs: WK 8036 Cod alternativ: 31.994.00

Producător: MANN-FILTER

142,19 RON 120,86 RON


Imagine pentru produsul „FILTRU AER CABINA"

FILTRU AER CABINA

Cod produs: CU 18 009 Cod alternativ: 0 986 AF5 788

Producător: MANN-FILTER

88,27 RON 75,03 RON